Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-03-2018, 00:12   #126
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
To pierwsza część posta na tę turę. Przeczytajcie ją sobie na spokojnie. Jeśli czujecie wielką potrzebę wypowiedzenia się na ten temat, to proszę bardzo, mój post pójdzie jutro wieczorem. Ewentualnie mogę poczekać dzień, jeżeli padnie taka prośba w komentarzach.

Celowo podzieliłem to na dwie części ze względu na dużą ilość informacji, jakie zamierzam wam podać. Dlatego lepiej będzie jak podam je mniejszymi porcjami.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline