Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-03-2018, 21:38   #75
JohnyTRS
 
JohnyTRS's Avatar
 
Reputacja: 1 JohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputację
Garrett po prostu wzruszył ramionami:
-To nie był wyciek, sprawca sam ich poinformował. Teraz mamy na głowie jeszcze dziennikarzy. Spodziewałem się tego. Znaczy dziennikarzy. Morderca ma plan akcji na większą skalę. Morderstwo, wiadome przebranie... Teraz jeszcze poinformował media. Według mnie dzisiaj w nocy zaatakuje ponownie. I mówiąc szczerze, raczej mu nie zapobiegniemy. Szef musiałby wysłać wszystkie dostępne siły na ulicę, co i tak byłoby za mało. Łatwiej go będzie wytropić, jak będzie zwiewał... - urwał

Dojeżdżali do mostu, przed nimi sznur samochodów przejeżdżał przez bramki.

-Mosty. Jak wrócimy skontaktuję się z tymi co byli pierwsi przy ciele. Wspomnieli przecież o pędzącym samochodzie, muszę wiedzieć, gdzie go mijali i w którym kierunku zmierzał. Mamy orientacyjny czas. Wszystkie mosty na Manhattan są płatne, leżeli przez jakiś przejeżdżał, to musiała go uchwycić kamera. Z widokiem na rejestrację. Jeśli, to oznacza że "Wieprz", tak go nazwałem, zamelinował się na wyspie.
 
__________________
Ten użytkownik też ma swoje za uszami.
JohnyTRS jest offline