Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-03-2018, 17:49   #1
LadyA
 
LadyA's Avatar
 
Reputacja: 1 LadyA jest po prostu świetnyLadyA jest po prostu świetnyLadyA jest po prostu świetnyLadyA jest po prostu świetnyLadyA jest po prostu świetnyLadyA jest po prostu świetnyLadyA jest po prostu świetnyLadyA jest po prostu świetnyLadyA jest po prostu świetnyLadyA jest po prostu świetnyLadyA jest po prostu świetny
Imagikon: 17-19 sierpnia 2018 Legnica

Jako członek zarządu
Legnickiego Stowarzyszenia Fantastyki "Gladius"
mam zaszczyt zaprosić was po raz kolejny na nasz konwent



A na serio - znów powracam do organizacji, ale tym razem jako dział promocji Ostatnim razem jak zapraszałam ktoś od Was do nas wpadł i sobie chwalił
Cytat:
Byłem na Imagikonie i bardzo mi się podobało. Znowu dwie sesje na żywo zaliczone w tym jedna w systemie, który mistrzował jego twórca (podziękowania dla pana Zapały). Jestem w szoku, że w takiej Legnicy jest taki liczny i silny klub miłośników fantastyki. Tylu zaangażowanych członków nie ma chyba nawet Śląski Klub Fantastyki w Katowicach a jest jeden na całą aglomerację śląską. Muszę przeprowadzić się do Legnicy.
Źródło: LINK (Imagikon: 25-27 września Legnica)

Dane na tę chwilę:
Konwent skupi się chyba głównie na RPG i prelekcjach, bo to jednak nasza główna działka.

Termin: 17-19 sierpnia 2018
Miejsce: V LO w Legnicy
Klimat: Bestie
Co planujemy - standardowo prelekcje, warsztaty, sesje, LARPy, konkursy z nagrodami. Jak się uda - planszówki, DDRy i retrogralnia.

Szczegółowiej będzie podane bliżej terminu.

Sleep - na sali gimnastycznej.

W razie pytań - pisać
Temat będę co jakiś czas aktualizować, bo jeszcze trochę czasu mamy.
---------
Link do wydarzenia na FB: KLIK
Link do strony klubu: KLIK
 
__________________
Członek Zarządu Legnickiego Stowarzyszenia Fantastyki "Gladius"
Główny Organizator Legnickiego Konwentu Fantastyki "Imagikon" 2015
Współorganizator Konwentu Bestii "Imagikon" 2018
LadyA jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem