Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-03-2018, 20:42   #72
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
Na posterunku
- Też się nad tym nie raz zastanawiałem… Ale skoro nie było mnie na miejscu i nie znam alternatywy –skwitował Daichi. Zaraz przyszła mu na myśl Lan Chi. Po otwarciu portalu stała się Tkaczką Wiatru – No ale wiecie odbudowa Narodu wiatru nie spoczywa dłużej na barkach jednej rodziny… To jakiś plus chyba… Mniejsza o to, że większość Tkaczy Wiatru jakich poznałem ma jakieś fiubziu… –łyknął herbaty przez zaciśnięte zęby. Potem zwrócił się do Marka: – Na marginesie najbliższa Świątynia Wiatru przynależy do Meelo, a ten uznaje, że bez bólu niczego się nie nauczysz. Najcięższa szkoła...
Zerknął czy widać Ekhm. Dla zmiany tematu spytał:
- Hais, przy okazji czy Fuyu ci mówiła czy będzie dziś nocować u Makha z Rinem?

W motelu
Daichi lekko uniósł brwi na widok osuwającej się kobiety.
- „No to o dwoje mniej będzie do unieruchomienia…” – pomyślał Tkacz Ziemi z satysfakcją.
Nie wiedział za to co myśleć o złotych paznokciach. Czy jest tak jak mówił Marko, że złote paznokcie oznaczają niebezpiecznych kryminalistów? Ci tutaj póki co prezentowali niski poziom inteligencji. Zwłaszcza dziewczyna co zderzyła się ze ścianą. Czy Racja więc była po stronie Daichiego – to tylko grupa co się wypacykowała na koncert?
Najbardziej go jednak niepokoiło czemu mówią o Zhengu?! Zwłacza, że dziewucha wzięła go za Zhenga z ich bandy. Czy to jest ktoś z [b] Tych Zhengów z Ba Sing Się [/i]?! Ktoś z rodziny z której Daichi sam się wydziedziczył ponad 20 lat temu?
Przed oczami stanął mu jego starszy brat- Haruichi. Nawet nie wiedział czy wyszedł z więzienia. Ile trzymają politycznych?

Pozostało tylko zachować czujność. Pozory za często mylą. I nie może spłoszyć dziewczyny, która pozostała jeszcze w miarę przytomna. Wtedy się ją skuje i zabierze nieprzytomną resztę towarzystwa.
Sądząc po smrodzie w pokoju już za posiadane nielegalne substancje można by ich zaliczyć pod paragraf lub dwa. Znał za dobrze unoszący się po pokoju zapach. Bywał w takich miejscach osobiście, zwłaszcza w pierwszych latach po ucieczce z domu.
- To jaką mielibyście sprawę do mnie, hmm?
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh
Guren jest offline