Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-06-2007, 15:35   #59
Asshilis
 
Reputacja: 1 Asshilis jest godny podziwuAsshilis jest godny podziwuAsshilis jest godny podziwuAsshilis jest godny podziwuAsshilis jest godny podziwuAsshilis jest godny podziwuAsshilis jest godny podziwuAsshilis jest godny podziwuAsshilis jest godny podziwuAsshilis jest godny podziwuAsshilis jest godny podziwu
Zaczynają się wakacje. Ja wyjeżdżam minimum dwa razy - pierszy wyjazd już od 2 lipca do 13 lipca - obóz RPG . Drugi wyjazd w sierpniu, nie wiem jeszcze dokładnie kiedy. Może dojść jeszcze jakiś krótszy wyjazd, zobaczymy. Beze mnie oczywiście sesja zbytnio nie ruszy, będziecie jednak mogli cośtam popisać, może trochę podyskutować międz sobą...

Co do waszych wyjazdów - proszę o informować mnie o nich w tym temacie. Żeby nie przerwać sesji na całe wakacje - nieobecność jednego gracza nie oznacza przerwania sesji, gramy dalej, a z postacią gracza coś wymyślę. Bez dwóch graczy grać się raczej nie da (chyba że będzie taka sytuacja jak np. teraz z Friderikiem, który na razie właściwie może grać sam).
 
Asshilis jest offline