Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-03-2018, 10:18   #36
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Ok. Odniosłem się do tego w poście. Lyrio zna połowicznie huttański a Nava jest poliglotą.

Starałem się nie kontrolować za bardzo NPCtów. Poparę jak najbardziej zostawiłem tobie a Nava wypowiedziała tylko dwie kwestię


Co do planów:

-Możesz zrobić krótką scenkę w której Lyrio rozmawia w cztery oczy z Navą, na statku powrotnym lub w czasie wędrówki pałacem.

Nagłe zniknięcie kobiety zostawiło dużo nierozstrzygniętych oraz tajemniczych kwestii; plus Lyrio chce żeby towarzyszyła mu w misji co bez wątpienia poruszy w czasie rozmowy.

-Dodatkowe informacje o misji może przekazać sam Hutt lub jego asystentka.

No to tyle i z niecierpliwością czekam na Twoją odpowiedź. Sesja jak najbardziej na PLUSIE

EDIT: Doczytałem i zresztą sobie przypomniałem, że Dantooine była początkowo główną bazą Rebelii a potem znalazła się w rękach Imperium, które założyło tam swój garnizon.

Niemniej zostawię post jakim jest- Khort przecież nie wie praktycznie nic o Rebelii i działa w Przestrzeni Huttów. A to wręcz senne marzenie o lepszej przyszłości jest przecież dalekie. Niemniej możesz wziąć pod uwagę, że Lyrio poważnie myśli o spokojniejszym życiu, choć tak trochę- potraktuj to jako jedną z motywacji mojego bohatera.
 

Ostatnio edytowane przez Pinn : 15-03-2018 o 10:48.
Pinn jest offline