Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-03-2018, 19:22   #4
Inferian
 
Inferian's Avatar
 
Reputacja: 1 Inferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputację
Tak więc jak napisałem w poście, że :

Cytat:
Postać gracza nie zna żadnych faktów z poprzednich sesji ani tej. Dlatego gracz może czerpać przyjemność z rozgrywki bez zbędnego nadrabiania zaległości.
Masz rację, że nie znajdziesz poprzedniej rekrutacji, bo jest to trzecia sesji z kampani i gram ciągle z tymi samymi wspaniałymi graczami

Tutaj działa to tak, że jeśli jesteś zainteresowany to w tedy piszesz jestem zaintersowany i ja wysyłam Tobie materiał (kartę postaci od wypełnienia z faktami, które są narzucone).

Cytat:
Gdy napiszesz do mnie dostaniesz kartę postaci w GoogleDoc i Twoim zadaniem będzie jej uzupełnienie. Chciałbym dostać krótki uzupełniający opis postaci, nie potrzebuję na ten moment statystyk, gdyż możemy je szybko zrobić po akceptacji karty. Wystarczy mi około 300 wyrazów. Opis bohatera decyduje o przyjęciu, będę patrzył na sposób pisania i pomysłowość.
 
Inferian jest offline