Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-03-2018, 22:21   #445
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
Cytat:
A tak, oczywiście Shavri rozda wszystkim po równo.
A ile to jest?

Cytat:
Poprawiłam doca. Zależy mi na komforcie Michała <tuli>. Przepraszam wszystkich za zaistniałe zamieszanie. Grajmy, grajmy dalej!
Jakieś TL;DR? Bo już się zgubiłam w tych edycjach ;(

Swoją drogą IMHO sytuacja z odnalezieniem ksiąg była a) korzystniejsza dla Trzewika b) bardziej "awanturogenna" a więc c) ciekawsza i d) trzeba było ją tak zostawić. Drahini zrobiła kawał fajnego RP i niezły twist fabularny... szkoda go wyrzucać. Ale to tylko moje zdanie (skromne).

Cytat:
Policz sobie standardowe stawki z podręcznika. Stonehill nie kombinował z cenami, podobnie jak inni.
Wyszło mi jakieś 4 gp nawet z założeniem że Przeborka dawała hojne napiwki

Cytat:
ale konia nie ma.
Już jest, Przeborkowy :P
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!

Ostatnio edytowane przez Autumm : 15-03-2018 o 22:30.
Autumm jest offline