Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-06-2007, 17:12   #10
Kmil
 
Reputacja: 1 Kmil jest po prostu świetnyKmil jest po prostu świetnyKmil jest po prostu świetnyKmil jest po prostu świetnyKmil jest po prostu świetnyKmil jest po prostu świetnyKmil jest po prostu świetnyKmil jest po prostu świetnyKmil jest po prostu świetnyKmil jest po prostu świetnyKmil jest po prostu świetny
Proszę o wybaczenie, tych niecierpliwych również, za to, że nie odzywałem się jakiś czas. Czekałem na więcej zgłoszeń. Ale nieznaczny to, że jestem leniwym MG. Cóż, może po prostu nie wszyscy tak jak ja mają żonę i pracę i dom na głowie. Ani sesji, ani rekrutacji nie traktuję jako jakiegoś wyścigu. Mniejsza z tym, nie chowam urazy. Wracając do sprawy. Mazureczki – Twoja postać urzekła mnie i jeśli sesja dojdzie do skutku to jesteś przyjęty. Cynis i Lorn, wciąż czekam na wasze postacie. Ercekion – niestety, postacie bardziej niecodzienne od magów, elfów i krasnoludów nie bardzo mi pasują. Kayas – niestety postać nie bardzo przypadła mi do gustu, może następnym razem.
Zastanawiam się czy sesja dojdzie do skutku, bo już jedna taka, w której polują na smoka istnieje, prowadzona przez Kutaka. Poza tym mam trochę mało zgłoszeń, ale poczekam jeszcze trochę, może jakiś śmiałek się znajdzie.
 
__________________
Pośród ludzi stoję ,
Lecz ludzie dla mnie drogi nie wydepczą
I nie z ich myśli idą myśli moje.
Kmil jest offline