Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-03-2018, 03:55   #49
Lord Melkor
 
Lord Melkor's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputację
Makhar uśmiechnął się tylko, widząc dyskomfort towarzyszy, gdy nakazano im oddać broń. W końcu to nie sztylet był jego największym atutem, nawet bez broni mógł łamać słabe umysły swoją wolą i mocą.

Jednak nie pozwalał sobie na osłabienie czujności, kontakty z miejscową władzą mogły być na swój sposób bardziej niebezpieczne niż spotkanie zbójów na drodze. Chociaż musiał przyznać, że warunki w jakich przyjmował ich kanclerz, były dalekie od przepychu z jakim nosili się notable krain wschodu i południa.
Obserwował czujnie tego Publiusa, zastanawiając się nad jego intencjami i możliwymi korzyściami ze współpracy.

-Zaszczyt ciebie poznać, Kanclerzu. Zaszczyt również pomagać Koronie, rozumiem, że ta okaże hojność tym, którzy wspierają słuszną sprawę. Jestem Makhar, uczony rodem ze Stygii i mogę potwierdzić, że na cmentarzu nie widziałem prawdziwych rytuałów, jeno cyrkowe sztuczki. Łotr, którego przesłuchaliśmy, wyznał, że został wynajęty w celu zabicia dziewczyny i zbezczeszczenia zwłok. Wygląda mi to na to, że ktoś zadał sobie wiele trudu by zohydzić mieszkańcom Tarantii wyznawców Asury. - Dodał, częstując się winem.
 

Ostatnio edytowane przez Lord Melkor : 17-03-2018 o 03:59.
Lord Melkor jest offline