Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-03-2018, 17:51   #26
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
kfiaty wiosenne

Taaaak ekhym... Po testowaniu nowego sposobu pisania postów z łóżka z grypą, za pomocą dyktafonu, przedstawiam poniżej kwiatki z tego doświadczenia... Wynikają z tego, że dyktafon nieraz słyszy i zapisuje co innego, niż mówię... i nieraz wychodzą z tego przerażające rzeczy... [tak, imię hieny też było jedną z takich wpadek, ale rozczuliło mnie i zostawiłam je ]. Co powiedział MG jest w poście, a oto co usłyszał dyktafon:

Nie wiem, czy to jest rozsądne - odparła 3:00 schien.

Znaleźliście kilka wejść do jaskini uraz podasz liście do jednej z Grot ale okazało się że jest płytka i po 5 metrach tutaj się skończył.

jednostki n 11 km 11 m jedna z hieny idąc korytarzem.

Nie trzeba było jednak mieć do plików w Ełku i nie trzeba było wąchać tej płaskorzeźby żeby domyśleć się że płaskorzeźba przedstawiająca krasnoludek z toporem i tarczą jest śladem po krasnoludach

tunele miejscami się zawaliły, zostały obrośnięte OKRZYKAMI glonami bohemi [co to do Astarotha jest bohemi?!] różnymi innymi podejrzanymi potencjalnie zabójczyni pleśniami i kwiatkami

[z serii zjarany MG ] W tunelach cały czas było czuć ciąg powietrza, więc po drugiej stronie musiał znajdować się w noc co było ciekawe z uwagi na to że cały czas szliście ich liści ich liście ich liście a tunel zdawał się nie mieć końca

Tych tuneli jest tyle, że nigdy tu nikogo nie znajdziemy powiedziałem na shena 11 yen z Chin.

Wyglądało na to, że jakieś stworzenia Pocztowa waw kiedyś na tych resztkach.

[Best of the best wtf] Po chwili w ciemnościach zabójstwo zabłysły zaślepiony dupa ślepia dwa śledzie dupa ślepia 2 ślepia

miała na sobie, chyba kiedyś było ubranie na kształt ludzkiego prania

[MG coraz bardziej zjarany] tuti ucieszyła się 11 m jedna z linkiem n i n to znaczy że jesteście tutaj

przyszliśmy Puma trochę odpowiedział i hieny wiesz że nie może miłość bez matrony
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline