Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-03-2018, 23:35   #117
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
@noboto

Cytat zaznacza się cudzysłowem. Na forum można też użyć funkcji quote. Ale jeżeli cytowałeś coś co nie zostało opublikowane nigdzie to ciężko mówić o cytacie. W każdym razie było minęło. ostatni Twój post sesyjny jest już dużo lepszy.

@wszyscy.

Akcja rusza do przodu i tak w kolejności z posta:

Arvelus: stworek podłazi dość blisko. Czekasz? Atakujesz? Wciągasz do waszej kryjówki? Kombinuj, opisuj.

Icarius: Patrząc w kartę Twojej postaci nie mogłem się oprzeć wrzucenia mapy w takiej formie. No i są też wyniki analizy najbliższej okolicy. Zapraszam do ich interpretacji.

Wisienki i ShrekLich: Zapowiada się konfrontacja z co najmniej dwoma samochodami. Opiszcie plany. No i czy warto dalej ratować.

Ehran i noboto: sugeruję zagadać z kolesiem. Ale zrobicie jak uważacie.

Wolę unikać gdoców, bo ostatnio zasypałem się kilkoma i nadal nie podniosłem. Pytania w komentarzach lub PW.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline