Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-03-2018, 08:41   #120
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Szanse może ocenić jako niewielkie. Znacząca przewaga liczebna atakujących. Prawdopodobnie zniszczyli już eskortę karawany (pożar z tyłu).

Oczywiście zwycięstwo nie jest niemożliwe. Zwłaszcza, że dwa odłączyły się i jadą w Waszą stronę.

Pioruny to oszczepy, które na końcu mają coś jakby hybrydę granatu i miny przeciwpiechotnej. Przy rzucie jest to cięższe i mniej celne niż zwykły oszczep. W kontakcie z celem wybucha z siłą granatu. Zazwyczaj służy do rzutu w oś pojazdu, co dość skutecznie urywa koła i unieruchamia. Ma dużo krótszy zasięg niż broń palna.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline