Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-03-2018, 09:28   #1150
AdiVeB
 
AdiVeB's Avatar
 
Reputacja: 1 AdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumny
Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
- Adi bym się ucieszył jakby po chociaż po tylu tygodniach ten zaginiony w przekładzie szeryf się pojawił w Twoim poście (ten p. 610 jakby co ). Jak masz z tym jakiś kłopot no ja mogę jako op działu poedycić i dopisać tego szeryfa

- Jak coś Wam chłopaki wypada, że kłopot z pisaniem i L4 to bym wolał wiedzieć jakoś tak nie na ostatnią chwilę. No i że ten powrót do gry to nie przemieni się w granie przez przynoszenie kolejnych L4 tylko granie właśnie
Nie wiem o co chodzi z tym szeryfem jeśli coś nie gra oczywiście możesz zmienić i poedycić

Jeśli chodzi o L4 to przepraszam że tak wyszło. Mam kryzys w związku i praktycznie cały czas myślę o tym i staram się ratować tę sytuację. Stąd przez ostatnie 2 tygodnie kiepsko mi idzie. Obiecuję jednak poprawę i to w miarę szybko. Nie chcę rezygnować z gry tylko chciałbym dostać odrobinę czasu. W tym tygodniu na pewno zaczniemy z Arkiem posta. Nie wiem nawet czy nie dzisiaj. Przepraszam ze utrudnienia.
 
AdiVeB jest offline