Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-03-2018, 11:00   #8
Jaśmin
 
Jaśmin's Avatar
 
Reputacja: 1 Jaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputację
Cytat:
będzie jeden gracz decydujący (nie wiem, kapitan?) i reszta, od której mało co będzie zależeć.
Nie. Nie bój żaby. To już raczej kwestia playmakera niż kapitana. A że w danej drużynie może być więcej niż jeden playmaker, np. jeden w linii obrony i drugi w środku pola, to będzie ładny podział obowiązków.
Cytat:
Podkręcone strzały lecące przez całe boisko, strącając obronę jak kręgle i robiące dziurę w siatce to jest to
Może nie aż tak. Ale klimat będzie, mam nadzieję, klimatyczny.

Wielkie dzięki za zgłoszenia, najdalej jutro powinienem mechanikę dokończyć. Potem jeszcze tydzień na rekrutację i zobaczymy czy coś z tego wyjdzie.
Aha, raz jeszcze dzięki za zgłoszenia, ale mam małą prośbę. Jeśli jesteście zainteresowani to dawajcie, proszę, głos w ankiecie. Na razie mamy cztery głosy i póki co, o dziwo, prowadzi Nippon.
Cytat:
Czy oprócz meczów coś jeszcze będzie zawierać sesja?
Oczywiście. Pościgi, romans, tragedie rodzinne. Dla każdego coś miłego
A poważnie, nie samym futbolem człowiek żyje. Oczywiście między meczami będziemy zwiedzać plan filmowy.
 

Ostatnio edytowane przez Jaśmin : 19-03-2018 o 11:03.
Jaśmin jest offline