Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-03-2018, 18:42   #31
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Blackeeer! ^__^ [hugs] Aaaaa, to ja przepraszam! Aaaaa, mówiłam, kilka centymetrów nad trawą jest sufit z ziemi, z którego opadają fluorescencyjne korzenie- źródło światła, może to krzyczące glony Bohemi, nie wiedziałam!

...
MG: idziesz mrocznym korytarzem, jesteś ciężko ranny, masz tylko 1hp, w ciemności zabłysła nagle dupa śledzia!!! CO ROBISZ?!?!?!?
^ muszę to kiedyś przetestować na jakiejś sesji mwahahahah

...Tak, Kejsi, dokładnie o to mi chodziło, zgadłaś...
Zapomniałaś tylko że "11km i 11m od początku ulicy Pocztowej" -NA PÓŁNOC [bo n tam było...]
Niestety nie mogę zaliczyć niepełnej odpowiedzi, będzie z pół expa tylko za to.
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline