Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-03-2018, 21:38   #12
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Dałeś WH w propozycjach to wiadomo jaki będzie wynik :P
- No ja tam nie wiem jaki dlatego tą sondę zrobiłem. Popaczam gdzieś do końca m-ca co kto powie o której sesji to podumam co wziąć na tapetę i spróbować przygotować i sesję i rekrutę



Cytat:
X-COM. Może jakiś inżynier od robotów, czy coś tam by się przydało. Poprzedni X-Com w jakiego grałem na forum skończył się po kilku postach...
- No to nie wiem czy by Ci się spodobała taka sesja. U mnie to się ciągnął i ciągnął te sesje i końca nie widać i jeszcze jakieś questy są, czas ograniczony na turę i to krzyk zaraz jak ktoś się w turze nie wyrobi i żale i pretensje od MG, jakieś wybory MG daje i trzeba wybierać bo te lemingi to są do niczego no chyba, że przeciwnicy to wiadomo same przepaki na każdym kroku no i w ogóle koło porządnych sesji to to nawet nie stało te moje misiowanie... No i niestety w każdej cziterskiej sesji powiela się ten schemat tak więc radzę się zastanowić każdemu czy się pisze na takie cóś
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest teraz online