Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-03-2018, 21:49   #950
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
- Przyznam, że jestem zaskoczony tym końcem sesji. Jak przeczytałem ostatni post w pierwszej chwili myślałem, że wreszcie ruszymy z kopyta dalej i zacznie się jakaś eksploracja czy cóś. Ale no jak kończymy to ok, kończmy. Nie ma co ciągnąć na siłę i fajnie, że Marek jasno postawił sprawę na czym stoimy.

- Ze swojej strony powiem, że miło mi się kojarzy ta sesja. Tak wystartowała ponownie całkiem znienacka i szacun dla obydwu MG, że rozruszali i nadali rozmachu tej sesji bo w końcu niełatwo wejść w czyjeś schodzone buty. No i tutaj w ogóle brawa dla Marka, że dzielnie i uparcie dawał radę obrobić nas wszystkich tak długo na tyle różnych wątków a nawet tłumaczył co i jak jeśli trzeba z tej mechy i kulał kostulami tak, że ta mecha w ogóle nie była uciążliwa dla kogoś kto jej nie zna np. dla mnie.

- Mnie kozacko było wskoczyć znowu w skórę mojego pilota bo rzadko kiedy jest sesja gdzie można sobie latadełkami pośmigać a mua bardzo lubi. No i na tylu różnych BG o różnych profesjach i specjalnościach zawsze MG każdemu znalazł jakieś ciekawe zajęcie i questa i to też było bardzo fajne i sympatyczne.

- W każdym razie no była bardzo fajna i sympatyczna sesja co jak powtarzam będzie mi się ciepło kojarzyć
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline