Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-03-2018, 22:33   #76
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
Herbata na posterunku
- Ta... Jak dla mnie duchy to musiał być jakiś skutek uboczny czy coś. - Kaburagi zadowolony z poparcia pozwolił sobie na szczerą opinię. Hasis była rozsądna nawet przy wygłaszaniu swoich antypatii o duchach. Zwłaszcza, że miała powody by za nimi nie przepadać- 4 lata temu jej mąż zaginął. Wiele wskazywało na działalność duchów.

Swoją opinię Tkacz Ziemii odkreślaną przeciągłym i przedrzeźniającym tonem przy kwestiach jakie wszelcy zidiociali miłośnicy duchów wygłaszali:- Za dużo z nimi problemów. A i jeszcze dokładają wszelkie bandy idiotów co uznały, że duchy Muszą no po prostu Muszą być przedstawicielami jakieś wyższej inteligencji. Bo skoro pochodzą z tej Innej Strefy. Może pare z nich... Ale skoro ludzkość nie zmądrzała od wynalezienia samolotów, to duchy nie muszą być mądrzejsze od bycia Stamtąd... Widać to choćby po tym ilu z nich zachowuje sie jak rozwydrzone bachory co korzystają z bezkarności. Widziałem dzisiaj przy Kohaku takie nietoperzowate coś. Spytałem tylko czemu musi mieć na imię akurat Szybująca w Mroku, czy to tradycja czy coś... I córka mi zarzuca egzystencjalizm. Co ma egzystencjalizm do pytania kogoś o imię?

Przy odpowiedzi Marko, Daichi uśmiechnął się do siebie.
- "Trzeba było nie stawiać oporu, czy skłamać... Nic bardziej nie zachęca swatki" - pomyślał

- Lee, dycha, że Hasis ma już dla Zolta kogoś na oku - powiedział do drugiego policjanta.

W Jadeitowym Motelu
Aspirant Kaburagi próbował odzyskać przestrzeń osobistom, albo sposób by dać dziewczynie po głowie ze skutkiem omdlenia
- A tak... Po co siedzieć w zaduchu, nie? - spojrzał na Marko.
Bardzo intensywnie ze zmarszczonymi brwiami.

Liczył, że Tkacz Ognia zrozumie przekaz jako- "Weź ją ogłusz, albo skuj"
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh
Guren jest offline