Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-03-2018, 23:32   #13
archiwumX
 
Reputacja: 1 archiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
- No to nie wiem czy by Ci się spodobała taka sesja. U mnie to się ciągnął i ciągnął te sesje i końca nie widać i jeszcze jakieś questy są, czas ograniczony na turę i to krzyk zaraz jak ktoś się w turze nie wyrobi i żale i pretensje od MG, jakieś wybory MG daje i trzeba wybierać bo te lemingi to są do niczego no chyba, że przeciwnicy to wiadomo same przepaki na każdym kroku no i w ogóle koło porządnych sesji to to nawet nie stało te moje misiowanie... No i niestety w każdej cziterskiej sesji powiela się ten schemat tak więc radzę się zastanowić każdemu czy się pisze na takie cóś
Ledwo wysiadliśmy z helikoptera, więc niewiadomo...
A co do długich sesji to chętnie bym złapał jedną czy dwie najlepiej od 0 do epickiego bohatera. Mogą być i z przepakami, bo i mi się marzy wychodowanie mechanicznego potwora jeśli system (bo nie każdy kombi jak DnD 3/3.5, że od pewnego poziomu można CR wyrzucić na śmietnik) na to pozwoli.

Teraz przejdę do poszczególnych pomysłów:
Cold War II -
Warto wymyśleć jakiś ogólny motyw strategiczny w stylu, Chiny budują Nowy Szlak Jedwabny, a Amerykanie podrzucają im wojny na trasie.

Pipboyshima - Czołg!
Fajnie byłoby, żeby to nie był zwykły czołg... Proponuję zamiast tego:
1) jakiś opancerzony wóz dowodzenia z ważnymi danymi albo opancerzony wóz walki radiowoelektronicznej z sprzętem do hakowania
2) czołg z futurystycznymi technologiami w stylu laser bojowy, działo Gaussa czy napęd elektryczny (superkondesatory)
3) jakaś Merkava V czy VI (patrz jakim cudem jest Merkava IV https://pl.wikipedia.org/wiki/Merkawa ), która w czasie Apokalipsy była akurat na manewrach, pokazach albo czymś takim

PS.
W temacie przydałyby się linki do Parchów i Pipboyshimy.
 
__________________
Szukam tajemnic i sekretów.

Ostatnio edytowane przez archiwumX : 19-03-2018 o 23:37.
archiwumX jest offline