Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-06-2007, 20:37   #83
Kolmyr
 
Kolmyr's Avatar
 
Reputacja: 1 Kolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetny
-Oczywiście że Ci pomogę Łucjo... od tego tu jestem ale teraz jest czas terapi grupowej jesteś moją pacjętkom więc możesz liczyć na prywatną rozmowe. I to nawet dzisiaj.-odparł na wybuch Łucji lekarz- Witajcie drodzy pacjenci Jestem Igor Baryka... Doktor, Igor Baryka i będe zajmował się waszą terapią grupową oraz po części terapią indywidualną-odezwał się doktor gdy wszyscy zajeliście miejsce-Słyszałem o waszej wczorajszej... próbie ucieczki. Choć tego nie pochwalam to rozumiem was. To miejsce przeraża nawet niektórych pracowników-uśmiechnął się łagodnie. Wydawał się być miłym godnym zaufania gościem. Jedynie Maciej nie ufał mu zbytnio. Ale przecież on nie ufał nikomu...-Ucieczka nie jest jednak dla was wyjściem! Jeśli chcecie powrócić do świata bedzie to wymagać trochę pracy i dobrych chęci. Pomoge wam tak jak tylko będe umiał i mam nadzieje że mogę liczyć na waszą współprace. A teraz przejdźmy do rzeczy. Chciałbym żeby każdy z was powiedział pare słów o sobie... może najpierw...-zaczął rozglądać się po sali-Może Pani pierwsza. A potem pacjent po Pani lewej i tak dalej-skierował swoje słowa do Łucji.
 
__________________
To była dłuuuga przerwa... przepraszam wszystkich i ogłaszam oficjalnie... wróciłem !!!
Kolmyr jest offline