Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-06-2007, 20:49   #18
Ravine
 
Reputacja: 1 Ravine nie jest za bardzo znanyRavine nie jest za bardzo znany
Sojusz Niezwykłych
Wasze pokoje były bardzo bogato zrobione. Szafy, nocne szafki, łoża z baldachimem, małe biblioteczki, fotele.
Traveller
W pokoju Travellera, pojawił się w wybuchu czarnej mgły, mężczyzna podobny do diabła. Spojrzał się na ciebie z lekkim uśmiechem.

Powiedział do Vincenta z niemieckim akcentem:
-Witaj. Jestem Kurt Wagner, ale tutaj zwą mnie Nightcrawler. Oracle powiedziała mi że masz moce podobne do moich.
Mówiąc to, zniknął i pojawił się tuż za zdezorientowanym mężczyzną.
Shadow
Do pokoju Siergieja weszła młoda kobieta i uśmiechnęła się.
-Jestem Anne Lior, ale tu zwą mnie Shadowmeld. Oracle przysłała mnie tutaj, żebym poznała ciebie.
Podeszła do okien i zasłoniła je zasłonami. Kiedy to się stało, kobieta zniknęła.
Telekina
Kiedy dziewczyna weszła do pokoju, mogła zauważyć siedzącą na fotelu kobietę o blond włosach.
-Jestem Elizabeth Osorio, ale możesz na mnie mówić Psychopyro. Dowiedziałam się od Oracle, że masz pewne zdolności telekinetyczne.
Szklanka stojąca na stoliku uniosła się w górę. Opadła jednak, kiedy kobieta spojrzała na mdlejącą Telekinę. Podbiegła do niej i uniosła ją do pozycji siedzącej. Dziewczyna uniosła się, a Elizabeth wybiegła za nią.
Jeźdźcy Zła
Do waszego pokoju weszła młoda kobieta w czarnym kostiumie. Jej czarne włosy opadały do ramion. Uśmiechnęła się.
-Przysłał mnie Sorcerer. Nazywajcie mnie Gremi. Jestem tu po to żeby przeprowadzić z wami trening.
Spojrzała się na was spojrzeniem, które mówiło "Jakieś pytania?"
 
Ravine jest offline