Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-03-2018, 12:01   #43
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
OKS, post jest.

Nie wiem czy mój plan w ogóle ma sens nawet w prawach fizyki Gwiezdnych Wojen, ale nic innego nie przychodziło mi do głowy. Dość, DOŚĆ ryzykowny plan ale mam nadzieję, że się powiedzie i wylądujemy na docelowej planecie ;D

Streszczając- wycofuje się poza zasięg pola tłumiącego skoki, udaje zakupiony statek handlowy a potem wykonuje "zryw nadświetlny" do tego księżyca, który widać w tle na grafice. Tego drugiego za trudną do zapamiętania planetą objętą kwarantanną

EDIT: Ku ścisłości, żeby to bardziej trzymało się kupy- Sane jest świetnym mechanikiem, więc kalibruje hipernapęd tak by miał pełną moc na krótkim dystansie. Na tyle "skondensowaną" by pokonać pole hamujące blokady i szybko wyskoczyć za planetą.

Liczę na wyrozumiałość w kwestii tego szaleńczego "zrywu" hah
 

Ostatnio edytowane przez Pinn : 20-03-2018 o 12:18.
Pinn jest offline