Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-03-2018, 17:39   #10
Jaśmin
 
Jaśmin's Avatar
 
Reputacja: 1 Jaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputację
Podsumowując, mechanika jest prawie skończona. Pozostaje dopracować parę kwestii, ale tym zajmę się jutro i nie powinno trwać dłużej niż godzinkę łącznie z testami na sucho. Tak czy inaczej, jutro, najdalej wieczorem, pojawi się rekrutacja.
Tak, btw...

Cytat:
Dlaczego nie pozwalasz podkręcać piły tak, że aż murawę wyrywa?
Po zastanowieniu zwracam ci honor, Mikey. Pozmieniałem troszeczkę pierwotny projekt i już niedługo poczujesz się jak Roberto Carlos. Strzały wyrywające trawę i łamiące ręce bramkarzom i koszące obrońców tudzież piłki o rotacji tak zjadliwej, że kaleczyć będą ręce bramkarzom. A oba rozrywać będą siatkę.
Na zakończenie tematu, sonda będzie aktualna jeszcze przez dwa-trzy dni także podczas rekrutacji. Póki co prowadzi Japonia, czego się nie spodziewałem. Niemniej, jeszcze dwa trzy dni możecie głosować.
Do zobaczenia jutro.

Trener

PS. Na PC jest taka stara zręcznościówka - Striker. Grałem przeszło 20 lat temu, ale nadal pamiętam klimat...
 
Jaśmin jest offline