Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-03-2018, 21:58   #18
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Czyli to byłoby coś w stylu co kiedyś planowałeś w Afganistanie... Co do puzzli to Ameryka Pd. nie ma wielkiego potenjału geostrategicznego ona nadaje się tylko do wojen narkotykowych z kilkoma wrzutkami w stylu afery Iran-Contrass. W Łacińskiej jest niby Meksyk jako tamtejsze Kosowo tylko jakoś w mediach o nim cicho z kolei kryzys kubański skończył się szybciej niż by się rozkręciła sesja.

W Ameryce to jakiś potencjał mają Karaiby... da się wydumać jakiś scenariusz o rewolucji separatystycznej, do której przykleją się anarchiści z całego świata, a z nimi "piraci" technologiczni, którzy będą tam rozkręcali biznes IT, kosmiczny (patrz Sea Launch), morski, podwodny (w tym poszukiwania skarbów) itp. A w tle tej zawieruchy morskie szlaki handlowe i surowce mineralne. Jak się nie boisz domieszki cyberpunku to może się dziać...

Z reszty to ciekawe regiony to:
- Bliski Wschód
- Afryka Północna
- pogranicze Rosji i Chin (separatyzm syberyjski)
- Arktyka i okalajóce ją wody trzeba tylko podkręcić tempo


- Mimo wszystko to miała by być sesja a nie traktat geopolityczny. A sam pomysł tej nowej zimnej wojny jest wymyślony więc i można dany puzzel wymyślić po swojemu. Mnie by pasowało coś w ciepłych i egzotycznych klimatach, ot tak czysto estetycznie i trochę dla odmiany tego co dotąd zwykle prowadzę czy prowadziłem Cóś jak choćby sceneria z Death Island. I sceneria wojny narkotykowej, rewolucji, kontrrewolucji czy klęski żywiołowej jak najbardziej by mi pasowała.

- A klimatów CP nie wykluczam. Chodzi mi właśnie o jakiś modern/sf niedaleki. Tutaj to już bardziej kwestia ewentualnych zainteresowanych uczestników gry co im mniej nie leży
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline