Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-03-2018, 23:59   #130
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Post jest bardzo krótki, ale w zasadzie nie mam o czym pisać. Miałem do dyspozycji jedynie deklarację Nami.

Brak mi posta od corax.

Tura potrwa do końca tygodnia.

Mam teraz dla was bardzo trudne zadanie. Bardzo, bardzo trudne. Wyobraźcie sobie, że przedstawiony przeze mnie jednostrofowy wierszyk jest najwyższych lotów poezją. Mówiłem, że zadanie będzie trudne
Proponuję, żebyście podeszli do tego jak do zwykłej, szkolnej interpretacji wiersza. Tu, w komentarzach. Żeby nie rozwalić tego na 300 tur.

Dodatkowo Nami ma pełno bonusów do odgadnięcia, więc będę was naprowadzał, a w szczególności właśnie naszego rudzielca

Wiecie już dlaczego nie chciałem więcej niż jednego poetę?
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline