Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-03-2018, 22:13   #253
MrKroffin
 
MrKroffin's Avatar
 
Reputacja: 1 MrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputację
Powiem szczerze, że cały ten czas myślałem, że jakoś uda mi się wrzucić posta, ale jak widać nie udało się i nie nie ma chyba sensu łudzić siebie ani Was.

Sesję zatem zamykam, być może również ogólnie zniknę z LI na jakiś czas. Dziękuję, że czekaliście i bardzo doceniam Waszą ekipę, bo dobrze mi się z Wami grało, byliście graczami terminowymi, kontaktowymi i kreatywnymi. Mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy . Komu mogę, daję reputki.

Być może w przyszłości udałoby się reaktywować Szóstkę, szkoda trochę mi jej. Jeśliby byłaby chęć z Waszej strony, zapewne zdecydowałbym się mistrzować nadal, natomiast teraz nie szłoby to tak, jak powinno.

Także jeszcze raz bardzo dziękuję i w razie czego zawsze możemy wrócić z odmętów archiwum, na co po cichu liczę .
 
MrKroffin jest offline