Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-03-2018, 22:32   #211
Loucipher
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Loucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
- Na razie jeno zapytam się Lucka oo deytę poprzedniego posta z tym uzbrojeniem "Altmarka" bo wydawało mi się, żeśmy się dogadali a zmian w poście nadal nie widzę
Ciotka Edyta była ostatnio nieco mniej dyspozycyjna w związku ze zmianą miejsca pracy i związaną z tym nieco mniejszą dostępnością online'u. Tym niemniej, ładnie poproszona, zrobiła w końcu, co należy. A przynajmniej mam taką nadzieję.

Cytat:
Napisał Aiko Zobacz post
To co Loucipher, umawiamy się na jakieś wspólne planowanie? Gabrielle może ich zaatakować... butelką!
Jestem za, a nawet bardzo za W razie czego Gdoca mogę obejrzeć na komórce, będę się starał zaglądać.
Butelką, powiadasz? A nie lepiej ją zachować na toast za udaną misję?
Ja miałem nieco bardziej wredny pomysł... szczegóły będą w Gdocu, ale w skrócie, John spróbuje być bardziej bezwzględny od nazistów.
 
Loucipher jest offline