Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-03-2018, 09:39   #462
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
Tura 33
  • Czas na posty: do 26.03
  • Czas w postach: od rana + podróż. Dojeżdżacie do miasta wczesnym popołudniem.
Tura luźniejsza. Na zakupy, wykończenie dialogów, inne zabawy w osadzie oraz interakcje w czasie podróży. Wleczecie ze sobą tego jeńca, to jest czas by ogarnąć. Zapomniałam go ująć w poście. Nie wiem jak tam z księgami itp.

Co do losowych spotkań, które wypadły (na trzeci dzien nie rzucałam, bo za blisko miasta). Misio rzuty miał słabe, więc nikogo nie trafił.

Dwóm goblinom w szale chaotycznego ataku wypadły 20stki na strzelanie, więc losowo oberwali Joris i Zenobia. Solidnie, ale nic czego by Tori nie wyleczyła na bieżąco.

Pamiętajcie by wpisać zakupy w panel. Na początku kolejnej tury skasuję żywność. Wjazd do Neverwinter już w poniedziałek.
 
Sayane jest offline