Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-03-2018, 16:09   #422
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 22 03:55 h; 4.87 ja od Dagon V

No więc mamy mój post :> I mamy początek Tury 22. Termin na odpis do czw. 29.III. Czyli jest tyzień na zmajstrowanie posta. Jakby co na następy weekend ucieszyłbym się z kompletu odpisów. Mam zgłoszenie od Kruczej i Zombi o L4 więc w razie czego dziewczyny mają te L4. U reszty mam nadzieję ok więc z odpisami też ok



Ogóły




- Minęło ok 5 min w tej turze. Czyli jest 03:55 h po skoku.

- Do orbity Dagon V zostało "Archeonowi" ok 4.87 ja. Obecnie na początku tury jest to jakieś 70 - 80 min. lotu. Przy obecnej prędkości.

- W tej turze, przynajmniej na początku pod względem łączności jesteście rozdzieleni. W zasięgu czujników Alex jest mostek (Tichy i Prya) i ludzie w medlabie (Linda, Drake, Nivi, Julia i Veronica). Reszta jest poza siecią. Dwójka przy maszynowni (Rohan i Abe) ma łączność tylko ze sobą nawzajem. No i tradycyjnie nikt nie ma namiaru na Jeana.

- Trochę, żeście się porozłazili więc się zrobiło kilka grupek i singli. Podam mniej więcej jak jest na koniec mojego posta:

- Dziób; S 3; P "C"; Mostek: Tichy i Prya.
- Śródokręcie; S 4; P "D"; medlab: Linda, Drake, Nivi, Julia i Veronica.
- Rufa; S 8; P "E"; maszynownia; Rohan i Abe
- ???; Papa (1 h) (brak łączności)

- Silvia jest na śródokręciu, w korytarzu osiowym; frachtowca "SS Vega".


- Te (1 h) przy BG to te osoby którym zaświecił się czerwony alarm tlenowy i zostało im jakieś 1 h tlenu (Papa). Skafandry mają tlenu na 10 h przy pełnych butlach + 0.5 h rezerwy. Sama wymiana butli jest dość prosta jak się ma czas, okazję i nową butlę w zapasie .

- W zbiorczą KP dopisałem kategorię odp na promieniowanie. Większość w zwykłych skafandrach może "łyknąć" 1 Gy zanim promieniowanie przeniknie przez kombinezon. Ci z pancerzami ze zbrojowni trochę więcej ok 3 - 4 Gy. Najwięcej pancerze Rohana (16 Gy) i Abe (24 Gy). Na czas ciężko powiedzieć na ile to starcza bo zależy jak silne promieniowanie jest w danym miejscu. Żeby sobie ułatwić robotę przeliczam na 1 min a potem sprawdzam ile, kto przebywał czasu w skażonym terenie.



@Mostek




- Energia wróciła na mostek i nie tylko więc to co działało znowu działa a co nie to nie.

- Jeśli w trakcie blackout były jakieś sygnały od jednostek dryfujących na orbicie to przepadło. Chyba, że by je powtórzono.

- Minęło 5 min w turze więc sygnały wysłane z "Archeona" nadal są gdzieś w połowie drogi do adresata.

- Prya widzi na swojej konsolecie, że wreszcie ma energię w silnikach podświetlnych. No ale wypada sprawdzić co i jak. Te różne testy to w zależności od kulania z 5 albo 10 min. Jeśli nic by nie wyszło, że jakieś bugi i awarie można by zacząć manewry hamowania. Wedle zegara to powinno się je rozpocząć najpóźniej ok 04:10 - 04:15 by zrobić je wedle BHP z akademii (ten punkt H 100). No chyba, że Prya chce to może zaryzykować rozpoczęcie manewrów od ręki, bez sprawdzania no to właściwie chyba też się powinno dać.



@Maszynownia



- Rohan i Abe przebywają w masyznowni już jakieś 15 min. Przez ten czas zgarnęli dawkę 3 Gy (0.2 Gy/min). Więc u Rohana wygląda to na 3/16 Gy a u Abe na 3/24 Gy.

- Stwora udało się omotać szprejem a Mi Tzu go przywlókł.

- Restart się udał i wygląda na to, że silniki podświetlne mają moc z generatora hipernapędu. Ale wypada proceduralnie sprawdzić czy jest okey. Czas procedur to kulanie, udany to 5 min, oblany to 10 min. Można wykonać na miejscu a można z dowolnego, sprawnego terminala. No ale przez ten czas nie można robić nic innego np. bawić się w spawacza.

- Pomysł z zablokowaniem drzwi jest wykonalny ale zajmuje czas. Oblane kulanie to ok 15 min, udane to z połowa tego czasu jeśli liczyć narzędzia jakie ma przy sobie Abe. Można też skoczyć po wypalacz. Przytarganie, ustawienie i użycie go to z ok 10 min powinno zająć.



@Medlab



- Drake i Nivi spotkali się gdzieś w połowie drogi i razem wrócili do medlabu. W medlabie przez chwilę byli we trójkę razem gdy wróciło oświetlenie i reszta energii.

- Gdzieś zaraz potem do medlaba wpływają dziewczyny. Julia holuje Veronicę która wygląda na nieprzytomną czy cóś. Veronica ma rozbitą szybkę hełmu i na twarzy takie coś jak wcześniej zjarała z mo Prya parę segmentów i pokładów dalej.



@Silvia




- Te kroki okazały się takim psopodonym robotem wielkości pantery czy cóś. Bez tych krzyży i swastyk ot nie znalazłem lepszej foci Mam nadzieję, że starczy erpegowej wyobraźni by wymazać te oznaczenia

- Robot wszedł w końcu powoli do toalet na tyle, że pokazał się cały. Ale zlokalizował w końcu Silvię. Więc pewnie akszynowa ta tura się szykuje


---


- Dobra ode mnie chyba na razie tyle. Jakby co to pytać, mówić, zgłaszczać i takie tam
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline