Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-03-2018, 08:57   #24
Jaśmin
 
Jaśmin's Avatar
 
Reputacja: 1 Jaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputację
Przepraszam, że wczoraj nie odpisałem, ale wciągnął mnie futbol reprezentacyjny.
Do rzeczy.
Vilir, brawo. Właśnie znalazłeś pierwszego buga w mechanice.
Dlatego zamiast Kondycji bramkarz dopakowuje, w atrybucie Ciało, Koncentrację. Zasada ta sama co w Kondycji. Każdy punkt Koncentracji to 20 minut gry na pełnym skupieniu nawet jeśli rywale nie są w stanie przedrzeć się przez obronę i bramkarz się nudzi. Jeśli masz Koncentrę 2 jesteś graczem jednej połowy. Za każdą następną Fazę zmniejszasz drużynie Atak i Obronę o 2 . Jeśli masz Koncentrację na 4, grasz na maksa cały mecz. Koncentracja na 5, ostatnie 20 minut dodajesz dodatkowe 2 punkty to Fazy ataku i obrony swojego zespołu.
Czyli wszystko podobnie jak Kondycja, ale troszkę bardziej po bramkarsku.
Przypominam, że deadline jest do 28 marca. Jeszcze macie czas więc spokojnie.
I pamiętajcie, w kontekście próbki literackiej, którą dokładacie do mechaniki, 1 strona to raczej maks. Możecie napisać pół i też będzie dobrze. Możecie napisać, jak was chwyci wena, więcej. Nie ma problemu. Napiszecie mniej, a z jajem, jest ok. Napiszecie więcej, ja tam lubię czytać dobre materiały.
Damy radę.

Trener

Edycja: Na razie dostałem jedna kartę, bardzo dobrą zresztą. Ma tylko jeden feler, na który chciałbym zwrócić waszą uwagę. Mianowicie, zainteresowania poza boiskowe, zwróćcie uwagę na ten punkt. Może gracie na skrzypcach? Albo na playstation w Fifę 2017 (bo 2018 jeszcze nie wyszła)? Trenujecie sztuki walki? Gracie w kapeli punk rockowej? Udowadniacie swoją przydatność dla yakuzy? Pieczecie najlepsze ciasta w mieście? Jeździcie na motorze przygotowując się do startu w mistrzostwach prefektury w superbikach? A może...
Wasza decyzja. Proszę tylko żebyście zainteresowań nie zaniedbywali. Nawet trener soccera wam powie, że nie samą piłką człowiek żyje.
 

Ostatnio edytowane przez Jaśmin : 24-03-2018 o 13:43.
Jaśmin jest offline