Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-03-2018, 13:29   #690
Arvelus
 
Arvelus's Avatar
 
Reputacja: 1 Arvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputację
Z nowości:
Cytat:
Napisał Arvelus Zobacz post
  • Każdy Hex odpowiada ~200m
  • Przebycie jednego Hexa na piechotę zajmuje 20 do 60 minut.
  • Zależnie od rangi i funkcji czas się skraca. Regenci podróżują 3 razy szybciej.
  • Podróż w pionie jest dwukrotnie dłuższa i bardziej narażona na opóźnienia (nawet duże).
  • Kolejka Regencka pokonuje hex w 12 sekund
Zaktualizowałem opis Ostatniej Nadzieji (w drugim poście komentarzy) o plan okrętu.
Niestety zdecydowanie nie miałem cierpliwości aby postarać się dopasować to do wszystkich ustaleń które padły w czasie sesji (między innymi dlatego, że nie mam zamiaru jej przeszukiwać aby wynaleźć wszystkie o których zapomniałem) więc powołując się na Gawędę Weteranów ogłaszam, że bogowie chaosu, w swej kapryśności, właśnie w tym momencie zmienili plan pomieszczeń i komponentów na okręcie i przy tym zmienili również pamięć wszystkich istot które kiedykolwiek ją widziały aby odpowiadała aktualnej sytuacji =p

Za to widze tu przestrzeń na jeszcze 1-2 bonusowe komponenty (bo kto mi zabroni?) abyście mogli coś z tym okrętem jeszcze zrobić w przyszłości

Jeśli teraz mi zginiecie to będę zawiedziony =p
 

Ostatnio edytowane przez Arvelus : 24-03-2018 o 13:32.
Arvelus jest teraz online