Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-03-2018, 13:55   #148
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Pościk jest. Przepraszam za zwłokę. Dostaniecie za to 1 PD w nagrodę po zakończeniu rozdziału.

Muszę przyznać, że się dawno tak nie naśmiałem przy pisaniu posta.

Ehran - socjalna interakcja z Gritem nie poszła. Założyłem, że w przypadku walki Twoja postać będzie się bronić. jak zwykle u Ciebie posiało sukcesami, toteż po tej kolejce stan jest taki, że koleś leży u stóp Victora. Co z nim zrobisz, to Twój wybór.

Dziewczynka jest przy Lucy i Pirze.

Icarius, Arvelus ah...
Sonda rozjaśniła Wam co macie pod gruzami. Oczywiście o stopniu waszego zrozumienia zadecydowały kości, gdzie w obu przypadkach wykorzystałem pulę Inteligencji + Nauki. A że padło na dwóch profesorów, to stan jest jaki jest.

Wisienki i Shreklich

Przesiedliście się i zacząłem rzucać o pościg (przeciwstawny rzut Spryt+kierowanie dla Was i przeciwników). Ferad nie ma żadnej kropki na kierowaniu, więc rzucał z samego sprytu, na podniesionym poziomie trudności. Efekt opisałem w poście.

Gdy przeciwnik znalazł się w zasięgu to założyłem sobie mechanikę, że stopień trudności trafienia wynosi 8 ze względu na czynniki środowiskowe (kurz, rozpędzone auta itp). Ale uznałem (podobnie jak wcześniej, przy strąceniu pierwszego auta), że sukcesy na prowadzeniu i sprycie kierowcy obniżą Stopień Trudności trafienia.

Jana nie miała najmniejszych szans trafić....

W ostatniej fazie, tuż po zderzeniu wreszcie Feradowi wypadły jakieś sukcesy... i chyba dzięki temu wasza sytuacja nie jest beznadziejna. Ale do łatwych nie należy.

Powodzenia.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest teraz online