Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-06-2007, 10:05   #39
Dreak
 
Dreak's Avatar
 
Reputacja: 1 Dreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie coś
założę sie że masz nie wiecej niż 15 lat. (bez przesady może się oburzyłem ale z tym przesadziłeś lol ty sądzisz że ja mam 15 lat bez przesady) Jak można używać cały czas lol, Jak ci sie to podoba to idź posłuchać Blog 27 (ćpuny) lub Tokio Hotel (geje) (syf totalny i do tego gó....) .A twoje zachowanie to nic innego jak urażona duma bo "ktoś powiedział że moja postać to nieprzemyślana niedoróbka" (z tym się zgadzam bo racja się wkurzyłem żę nie potraktowałem tej sesji poważnie) Ale to prawda postać w stylu powergamingu bez żadnych zasad jest głupia. (z tym też się zgadzam) A w ogole mieć miecz który zranieniem zabija to ja jestem ciekaw ile ta broń kosztuje.... (a tak włascie to broń to kopia z jakieś gry starej Mroczny władca czy jakoś tak ymm czar też w sumie to imię też lol oprócz rasy bo tam jesteś człowiekiem "brak weny") Ehhh... Dzieci dzieci...
 
__________________
"If you want to make God laugh, tell him about your plans."
Dreak jest offline