Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-03-2018, 18:02   #194
Avitto
Dział Fantasy
 
Reputacja: 1 Avitto ma wyłączoną reputację
Cytat:
Napisał Hakon Zobacz post
Eee. Czy ja dobrze zrozumiałem? Bardag trzykrotnie trafił "ogara" dwuręcznym toporem a tamten nic z tego sobie nie zrobił?
Tak jest. Mechanicznie jakieś obrażenia otrzymał, ale nic zwalającego z nóg jak widać.

Cytat:
Napisał hen_cerbin Zobacz post
Mam nadzieję że pozwolisz na słowne informowanie innych postaci? Nie chciałem pisać w "ogólnym" temacie sesji, bo zepsuje to niespodzianki, ale czy wolno mi wysłać PW do Fenia ze słownym opisem co widzi moja postać?
Słowne informowanie innych postaci jest ok. Wysłanie PW do Fenia to nie to samo. Ale jeśli masz zamiar krzyknąć na całą gospodę, co widzisz z okienka to uważam, że nie masz się co czaić z PW. Jestesmy dorośli i odróżnimy wiedzę postaci od wiedzy gracza.
A nie mam nic przeciwko jeśli ktoś zada sobie trud czytania każdego posta, lokalizowania wrogów na bieżąco i w ten sposób będzie kombinował swoje najbliższe ruchy.

Cytat:
Napisał Gormogon Zobacz post
Postaram się dać post wieczorem, od razu daję znać, że od czwartkowego popołudnia do poniedziałku jadę do rodziny na święta, nie będę miał tam internetu.
Przyjąłem, jeśli większość zgłosi podobną nieobecność zrobimy dłuższą kolejkę po prostu.
 
Avitto jest offline