Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-03-2018, 16:00   #51
Demboh
 
Reputacja: 1 Demboh jest jak niezastąpione światło przewodnieDemboh jest jak niezastąpione światło przewodnieDemboh jest jak niezastąpione światło przewodnieDemboh jest jak niezastąpione światło przewodnieDemboh jest jak niezastąpione światło przewodnieDemboh jest jak niezastąpione światło przewodnieDemboh jest jak niezastąpione światło przewodnieDemboh jest jak niezastąpione światło przewodnieDemboh jest jak niezastąpione światło przewodnieDemboh jest jak niezastąpione światło przewodnieDemboh jest jak niezastąpione światło przewodnie
-Możesz mi wierzyć na słowo, że w tej chwili nawet gdybyśmy wszyscy tego chcieli, nawet sama Emma to nie damy rady teraz wylądować.- Nie wiedział jak uspokoić dziewczynę, i zauważył, że jego poczucie humoru nie bardzo pomogło. Złapał lekko ręce dziewczyny które ściskały jego koszulkę i chciał je powoli zdjąć ze swojej koszulki.
-Jeżeli jest jakiś sposób, żebyś się uspokoiła na ten moment to powiedz. Oczywiście oprócz samego wyrzucenia cię pośród strzelających w nas robo-gigantów. A mogę ci obiecać, że jeżeli sytuacja się nie zmieni. Tak mam na myśli twój pomysł o tym, że nie jesteś jednak dziewczyn, która potrafi coś więcej niż reszta to pomogę ci się dostać z powrotem do domu.- Na chwilę spojrzał za okno i znowu się odezwał nie pozwalając powiedzieć nic dziewczynie - Mimo tego myślałem, że dziewczyny lubią być inne niż inne. Co ?- Zaczął lekko się śmiać. Żart może nie odpowiedni na tę sytuację ale nie mógł się powstrzymać.

Przez myśl przeszło mu po chwili jak słuchał dziewczyny, że on może ją uspokoić. Może spowodować, że omdleje. Jeżeli się uda oczywiście. Jednak nie wiedział czy chciał zrobić jej coś takiego. Jednak jeśli będzie trzeba...
 

Ostatnio edytowane przez Demboh : 27-03-2018 o 16:04.
Demboh jest offline