Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-03-2018, 20:16   #53
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Noż kurwa! Nie o to chodziło TYMI ŁAPAMI to ja mogę tego joya WYRWAĆ najwyżej! CHCIAŁEM ci pomóc celować. My tu możemy zdechnąć a śpiący królewicz poszedł gruchać do normalsowej białaski bo jest z kontynentu- Rick zaczął zrzędzić ale widział że Mike już się za mocno wciągnął w podryw.

- Hej Domi! Rusz no tyłek i pomóż czarnemu bratu w potrzebie! Widziałem że masz w pokoju konsole a jak jechaliśmy tutaj to też w coś pykałeś w komórce. Ty sterujesz radosnym patykiem ja podpowiadam ci gdzie celować! Razem będziemy mieli High Score byle szybko bo nas zaraz rozpierdolą! - Zawołał w nadziej że chociaż jeden z klasowych kumpli przestanie ślinić się do lasencji i skupi się na przeżyciu.
 
Brilchan jest offline