Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-03-2018, 22:54   #124
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
W sumie sporo w tym mojej winy, bo czas nie pozwala mi zaglądać na niego tak często jak bym chciał, chociaż staram się codziennie. Osobiście widzę to tak: Albo mocno ograniczamy doca (lub w ogóle z niego rezygnujemy) i bawimy się głównie na forum, co zapewne spowoduje ustabilizowanie tempa rozgrywania poszczególnych kolejek, ale jednocześnie zaowocuje zdecydowanym spadkiem ilości akcji w danej kolejce, a więc i spowolnieniem rozwoju fabuły. Albo też zostajemy na docu, co odbije się na czasie poszczególnych kolejek, jednak sama fabuła będzie postępować w obecnym tempie. No chyba, że ktoś widzi jakieś trzecie wyjście, jestem otwarty na propozycje.
 
Col Frost jest offline