Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-03-2018, 09:13   #310
Veis
 
Reputacja: 1 Veis jest na bardzo dobrej drodzeVeis jest na bardzo dobrej drodzeVeis jest na bardzo dobrej drodzeVeis jest na bardzo dobrej drodzeVeis jest na bardzo dobrej drodzeVeis jest na bardzo dobrej drodzeVeis jest na bardzo dobrej drodzeVeis jest na bardzo dobrej drodzeVeis jest na bardzo dobrej drodzeVeis jest na bardzo dobrej drodzeVeis jest na bardzo dobrej drodze
1. Preferowany komunikator Discord
2. System RPG Savage Worlds + Fantasy Companion
3. Ilość graczy/mg Jestem MG, potrzebuję jeszcze jednego gracza w ramach uzupełnienia.
4. Dodatkowe informacje, etc. Setting własny. Gracze to członkowie sił specjalnych w powojennym imperium, które właśnie podniosło się z kryzysu. Świat jest pełen klasycznych ras fantasy (na które mogę mieć odmienne spojrzenie od graczy) i różnych autorskich mutantów, stworzonych w czasie wojny stuletniej. Setting jest dość złożony, ale by nikogo nie nudzić rzeknę jeszcze, że technologia opiera się na artefaktach tworzonych z pomocą metali szlachetnych, kamieni szlachetnych i smoczej krwi. Sztuka jest zaawansowana (głównie u bardziej zaawansowanych ras), nikogo światowego więc nie zdziwi widok perkusji, czy obrazów rodem spod ręki Picasso.
Gramy przez roll20+discord. Mamy za sobą 12 sesji, trzymamy tempo sesji co 4-5 dni (czyli minimum raz w tygodniu, a najczęściej dwa razy w tygodniu) i byłoby miło to tempo utrzymać.
Kampania jest przygotowana za wczasu, ale nie jest to typowa liniówka (każdy wybór graczy ma znaczenie, ale jak długo gracze trzymają się pracy w siłach specjalnych, tak długo będą działy sie rzeczy niezależne od nich, na które nie mają wpływu).
W drużynie jest spellblade-elfka, wielkolud (człowiek, zdrowo ponad 2m) maszyna do zabijania i gnomi mag.
Proszę o kontakt na PW. Doświadczenie jest dla mnie średnio istotne. Do pewnego stopnia przymykam oko a powergaming. Nie toleruję metagamingu i munchkinienia, choć rozumiem, że prawie każdy miał kiedyś jakąś dziwną fazę.
W wiadomości proszę o zawarcie informacji, czy gracz ma pomysł na jakąś ciekawą postać (jak tak, to na jaką).
Od siebie gwarantuję dobrą częstotliwość sesji i przyzwoite przygotowanie (jak i w późniejszym czasie uwzględnienie możliwych osobistych wątków dla każdej postaci, związanych z jej historią)
5. Forma kontaktu z poszukiwaczem PW.
 
Veis jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem