Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-03-2018, 13:14   #128
Pan Elf
 
Pan Elf's Avatar
 
Reputacja: 1 Pan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputację
Mnie szczerze boli, kiedy w swoim poście opatrzonym portretem mojej postaci, wrzucam tekst, który opisuje odczucia wewnętrzne wszystkich innych wokół. Ja osobiście lubię czytać posty innych, dzięki którym jestem w stanie poznać lepiej postać gracza. Opierając się tylko na docu, w moim odczuciu, posty będą zawierały 90% chaotycznych dialogów i może 10% przeżyć wewnętrznych postaci.
Ale jak tam sobie chcecie. Zawsze mogę po prostu pisać sobie sam takie posty, licząc, że ktoś to przeczyta (przynajmniej MG).

A, jeszcze jedno. Co w tym złego, że kopiują tylko z doca? Często zdarza się tak, że nawet tego nikt nie przeczyta drugi raz, bo za dużo, a pojawia się tam mnóstwo błędów: nieusuniętych gwiazdek, nie wiadomo która postać wypowiada jakieś zdanie (bo na docu widać kolorki, więc wiadomo - ale na forum już nie), niektórzy często zmieniają narrację jak skarpetki...
 
Pan Elf jest offline