Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-03-2018, 14:39   #129
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
W tym temacie poparłbym Pana Elfa, sam postów kopiowanych z doca nawet nie czytam, chyba że szukam jakiegoś szczegółu podczas odpisywania. Poza tym nie wiem jak Wy, ale ja od czasu do czasu lubię sobie podejrzeć sesję, w której nie biorę udziału. Takie kopiowane żywcem z doca posty to prawdziwa zmora, bo czasami nawet nie wiem której postaci przemyślenia czytam. Sam, gdy jestem graczem w sesji, w której gramy też na docu, wrzucam jedynie fragmenty dotyczące mojej postaci, odpowiednio wzbogacone dalszymi wersami grafomanii. Ale ja to ja, absolutnie nikogo nie zmuszam, ani nawet nie namawiam, by robił tak samo. Przede wszystkim mamy się tu dobrze bawić, niech każdy robi po swojemu.

Co do doca, no to w takim razie zostaje. Może po prostu wydłużymy o dwa dni rundę dla graczy? Czyli nie pięć, a siedem dni. Co Wy na to?
 
Col Frost jest offline