Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-03-2018, 16:46   #976
Dekline
Opiekun działu Warhammer
 
Dekline's Avatar
 
Reputacja: 1 Dekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputację
Inf:

Jeszcze co do tego:

Cytat:
Napisał Inferian Zobacz post
Walneło mi się z imionami [IMG]file:///C:\Users\PC\AppData\Local\Temp\msohtmlclip1\01\cli p_image001.gif[/IMG]teraz pytanie dlaczego Simon chciał aby Marwald wszedł w to... musiał mieć jakieś w tym intencje...
Jedyne co mogę podpowiedzieć, bez zdradzania fabuły; pomyśl jakim typem człowieka i maga był Simon. Jego bronią nie była kula ognia

Jeśli chodzi o rdzeń, to było napisane, chociaż faktycznie może zbyt ogólnie. Napisałem że jest to jaśniejący obiekt, i to sumie tyle co o nim wiecie. Spróbujcie w środku lata, w południe spojrzeć bezpośrednio w słońce. Nie widzicie kształtu A jeśli chodzi o rozmiar, skała była na tyle wyższa od człowieka że musieliście się na nią wspinać, rdzeń jest trochę mniejszy, ale dalej wielkości Waightstilla.

Snake:

To na bank nie jest iluzja. Skała jest realna, wy to wiecie a Marwald dodatkowo czuje zmysłem magii. Rdzeń jest spory, ale mimo wszystko moglibyście spróbować go zabrać, większym problemem jest to ze to jest magiczny artefakt, Marwald wie że dotykanie takich rzeczy może przynieść całkowicie różne skutki, niekoniecznie negatywne, ale napewno nieprzewidywalne.

Inf:

Twój wniosek o ochronie lini życia mógłby pasować, Marwald nie jest w stanie tego zbadać, ale coś tam wie że takie coś mogło działać. Poza tym, pamietajmy jakim magiem był Simon


Ogólnie to zadawajcie pytania, jak najwięcej, to dość ważny moment, co z tym zrobicie
 
__________________
ORDNUNG MUSS SEIN
Odpowiadam w czasie: PW 24h, disco: 6h (Dekline#9103)
Dekline jest offline