Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-03-2018, 23:47   #426
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Edyta

Cytat:
Piszę tak oficjalnie i na widoku. Odpis jak się uda to dam jutro, bo święta, alleluja i te klimaty.
Niestety rodzina szybciej zjechała... albo deklarację dziś to jak już MG woli.
- Oki, dzięki za info Ale wolałbym post nawet jutro niż deklarkę dzisiaj. No chyba, że nie wyda posta jutro no to trudno, deklarka też by była ok. Ale wolałbym post


---


@Miraz i Lemi

- To ostatecznie co robicie? Chodzi mi o chronologię. Bo od Miraza mam, że najpierw lot do konsoli i potem powrót do blokowania drzwi a u Lemiego jest, że od reki Abe zalepia drzwi? To jak?


@Szkuner

- Co z postem? Reszta co nie dała do tej pory albo mi obiecała na ten weekend albo przyniosła L4. Tylko od Ciebie nic nie mam a termin niby do wczoraj był
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline