Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-03-2018, 14:57   #37
Rowan
 
Rowan's Avatar
 
Reputacja: 1 Rowan ma wspaniałą reputacjęRowan ma wspaniałą reputacjęRowan ma wspaniałą reputacjęRowan ma wspaniałą reputacjęRowan ma wspaniałą reputacjęRowan ma wspaniałą reputacjęRowan ma wspaniałą reputacjęRowan ma wspaniałą reputacjęRowan ma wspaniałą reputacjęRowan ma wspaniałą reputacjęRowan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Googolplex Zobacz post
Rowan popraw mnie jeśli się mylę ale czy daelkyr nie są rasą z settingu Eberron, którego kosmologia nijak nie przystaje do tej Forgotten Realmsowej?
Googol, masz Ty oczywiście rację, ale pozwól, że moją odpowiedzią będzie... Planescape! Za pozwoleniem MG być może dałoby się wpleść fabularne wytłumaczenie tak dalekiej podróży mojej bohaterki (Sigil, boska interwencja, odpowiednie zaklęcie...)? Chociaż szczerze mówiąc, to po napisaniu mojego pierwszego komentarza wczytałam się głębiej w opis tej rasy i uznałam, że szkoda zachodu aby tworzyć pół-daelkyra, gdy można stworzyć człowieka z żyjącym symbiontem nabytym w inny sposób (np jako dar. Albo zakup na czarnym rynku w Sigil).

Buka, czy dopuszczasz możliwość grania człowiekiem z symbiotyczną macką? Lub innym rodzajem aberracji? Obiecuję przedstawić fabularne usprawiedliwienie takiej sytuacji
 
Rowan jest offline