Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-03-2018, 18:42   #40
Buka
Wiedźma
 
Buka's Avatar
 
Reputacja: 1 Buka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputację
Zmieniacie koncepcje niczym majtki (a więc minimum raz dziennie :PP ) więc trudno się w tym wszystkim już powoli połapać...

Cytat:
Napisał Zormar Zobacz post
Wstępnie zgłaszam chęć zagrania wojownikiem, kapłanem, czarodziejem, albo tropicielem.
Cytat:
Napisał Turin Turambar Zobacz post
Żeby od razu poinformować graczy - ode mnie będzie łotrzyk dwuklasowany zapewne z łowcą, raczej wszystko z podręcznika gracza będzie, prostota w całej krasie
Cytat:
Napisał Draugdin Zobacz post
Ode mnie wstępnie wojownik albo anty?paladyn.
Cytat:
Napisał Jaśmin Zobacz post
Takoż, czarodziej - rzemieślnik prawdopodobnie pójdzie, z atutami i umiejkami tworzenia artefaktów.
Cytat:
Napisał Jaśmin Zobacz post
A ja mam plan. Zamiast czarodzieja zrobię albo barda albo kapłana uzdrowiciela.
Cytat:
Napisał Lord Melkor Zobacz post
Chodzi mi po głowie zwykły człowiek zaklinacz z okolic Calimshanu z dużym ego, którego magia pochodzi z krwi dżinnów.
Prym we wszystkim wiedzie Jaśmin, codziennie niemal zmieniając pomysła przez pw no ale spoko, możecie dumać do bólu

Do tego słyszałam prywatne plotki o Wojennym Magu i Kapłanie albo Droidzie

-----------------

Rowan... ne :P i nie chodzi tylko o samo wymieszanie światów/settingów/panteonów i ich (nie)kompatybilność or whatever, ale już pomysł postaci z macką zamiast ręki to mi podpada pod zbyt zakręcone pomysły, a prosiłam: szaleć, ale z umiarem

Pozdrawiam wszystkich i Wesołych Świąt!



PS: Jakby co, jeszcze na forum zaglądam, choć mnie już pochłaniają przygotowania (czytać: marsz babo do kuchni! xPP )
 
__________________
"Nawet nie można umrzeć w spokoju..." - by Lechu xD
Buka jest offline