Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-04-2018, 13:23   #26
Adr
RPG - Ogólnie
 
Adr's Avatar
 
Reputacja: 1 Adr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputację
Na PW pojawiło się pytanie o rok w sesji, cytuje odpowiedź:

Cytat:
W rekrutacji zaznaczyłem że gramy od połowy lat 20 do połowy lat 40. Czyli nie oznaczam konkretnego roku bo to sesja RPG i raczej liczę na klimat niż na to czy dany rodzaj broni był dostępny w tych latach czy jeszcze nie. Jeśli potrzebujesz konkretu to politycznie są późne lata 30 te. Powiedzmy 1938 rok. Ale nie trzymamy się tego niewolniczo, przedmioty stroje, samochody, cała tzw. kultura materialna jest z tego szerokiego okresu.
Yellow King, Alaron Znajomość waszych postaci, powiedzmy, że obaj panowie słyszeli o sobie, widzą kim jest ten drugi. Obaj już od dłuższego czasu obracają się w półświatku, pewnie znają się z widzenia, ale prosiłbym bez jakieś dużej zażyłości np. że jeden drugiemu życie uratował, czy są przyjaciółmi od wielu lat. Może tak być? Mam pomysł, jeszcze 1-2 kolejki i te postacie się pewnie spotkają.

Abishai, proszę nie odstawaj od poziomu estetyki, proszę o wyrównanie tekstu i justowanie, i nie zapominaj o kilku podwójnych enterach.


Google Dokument z materiałami do sesji. Zrobiłem, bo trochę tych NPC-ów już jest. Uwagi, propozycje, błędy w informacjach proszę zgłaszać komentując dokument.

https://docs.google.com/document/d/1FtuTGPb3Hry27rQLXwMp3WHWcmwo1UVRQlKW_hOQ16U/edit?usp=sharing

Czekam na ostatni post. Życzę spokojnych świąt i słodkiego lenistwa.
 
Adr jest offline