Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-04-2018, 15:17   #1915
Gob1in
 
Gob1in's Avatar
 
Reputacja: 1 Gob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał hen_cerbin Zobacz post
Tylko pamiętaj, że dziesiątka została na barykadzie więc po nich musisz posłać. Albo pójść.
I tu sam się złapałem. Byłem przekonany, że w poście o wyruszeniu z Galebem w stronę bramy napisałem o tym, że Detlef idzie z krasnoludzkimi wojownikami. Sprawdziłem i rzeczywiście nie napisałem o tym wprost - najwyraźniej zafiksowałem się na samym dzieleniu dwudziestki khazadów na tę dowodzoną przez Warsunga i drugą pod dowództwem Detlefa, która (w moim wyobrażeniu) miała chodzić za dowódcą obrony.

Mea culpa

Post poprawiony (oczywiście pierwotna wersja zawierała dwie gotowe do akcji dziesiątki khazadów w okolicy bramy), miejmy nadzieję, że nie będzie za późno na przemieszczenia oddziałów
 
__________________
I used to be an adventurer like you, but then I took an arrow to the knee...
Gob1in jest offline