Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-04-2018, 06:42   #193
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Wisienki Zobacz post
Jak często można z niego korzystać, jakie są ryzyka?
Możesz używać go w każdej turze, ale nie więcej niż połowę pernamentnej wartości.

Jak wyżej Arvelus napisał wilkołak regeneruje go przy Pierwszym spojrzeniu na księżyc danej nocy. W zależności od fazy księżyca regeneruje różne wartości:

Nów (ragabash)- 1 punkt
Mniej niż półksiężyc (teurg) - 2 punkty
Półksiężyc (filodoks)- 3 punkty
Prawie pełnia (galiard) - 4 punkty
Pełnia (ahroun) - 5 punktów.

Bonusowo gdy księżyc jest w Twoim patronacie regenerujesz maksa. Z widoku księżyca nie dostaniesz wartości powyżej swojej maksymalnej.

Poza tym gniew może regenerować sie przy frustrującyh i denerwujących zdarzeniach np:

- Pierwsza rana odniesiona w walce
- Krytyczna porażka

No a największym zagrożeniem jest ta furia, gdy zabijasz innych w koło. Jeżeli masz więcej gniewu niż gnozy, to tak samo atakujesz bliskich, jak wrogów.

Wiele wilkołaczych rodzin rozpadło się bo zdenerwowany ojciec w pełnie księżyca rozszarpał matkę „bo zupa była za słona”.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline