Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-04-2018, 23:11   #99
Krieger
 
Krieger's Avatar
 
Reputacja: 1 Krieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputację
W Volo's Guide to Monsters na stronie 213 jest nakładka 'Variant Familiars'. Coś tam przebąkuje o (opcjonalnych ) możliwościach brania tiny zwierząt i potworów jako chowańców. Co o tym myślisz? Pomijając takie śmichy jak to że np. Demilich jest tiny, to mowa tu na przykład o pseudosmokach czy quasitach, chowańcach które Pact of Chain warlock ma wytłuszczone że dostęp do nich jest jego specjalnym bonusem.

Zapdejtowałem też sloty, rzuć okiem czy dobrze zrozumiałem. Cantripy dostaję z obu klas, przygotowane czary obliczam osobno dla każdej klasy (dwa z listy kapłana i pięć z księgi zaklęć czarodzieja), i mam pulę czterech slotów aby rzucić któryś z tych siedmiu przygotowanych czarów?
 
__________________
Originally Posted by The Giant
Fantasy literature is ONLY worthwhile for what it can tell us about the real world; everything else is petty escapism.

Ostatnio edytowane przez Krieger : 05-04-2018 o 14:00.
Krieger jest offline