Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-04-2018, 14:18   #28
GreK
 
GreK's Avatar
 
Reputacja: 1 GreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputację
Post wisi.
Kilka uwag do kolejnych postów bo zaczyją się pojawiać w Waszych fakty, które nie miały miejsca lub o których Wasze postacie nie mogły wiedzieć. Panowie, to do Was te prztyczki będą.

W moich postach, we fragmentach przeznaczonych dla poszczególnych graczy, pojawiają się szczegóły, które nie są wiadome opinii publicznej. Dlatego prosiłbym, żeby nie brać ich jako wiedzę wiadomą wszem i wobec, i podawaną prasie. Dziennikarze nie wiedzą o wszystkim. Jeszcze... Informacje ogólne, wiadome wszystkim, pojawiają się w wątku wspólnym.

Proszę uważać też na to co mówicie słowami NPC. To co Wy myślicie na temat rozgrywających się wydarzeń to jedno a to co wiedzą bardziej zorientowani to inna rzecz. Dopuszczam granie NPCami ale w zakresie nie kolidującym mi ze scenariuszem. Bo takowy istnieje. I ja go znam...

...bo zaczynacie mi tutaj trochę metagejmingować a tego nie lubię.

Nie wspominałem wcześniej o tych zasadach więc nie będę się złościć... aż do następnego razu gdy to się powtórzy...

Termin odpiski 12 kwietnia, czwartek
 
__________________
LUBIĘ PBF
(miałem to wygwiazdkowane ale ktoś uznał to za deklarację polityczną)
GreK jest offline